Tag Archives: impreza

Oś czasu planowania wydarzeń, imprez, eventów.

Kiedy planujesz wydarzenie, – event, niezwykle ważne jest, aby mieć dużo czasu oraz doskonale go zorganizować, zaplanować. Doskonałym sposobem na utrzymanie planu organizacji wydarzenia i skupienie się jest stworzenie harmonogramu planowania wydarzeń. Jeśli masz harmonogram planowania wydarzeń, będziesz w stanie pozostać na dobrej drodze i zorganizować się, aby uniknąć przytłoczenia.

Continue reading

Obsługa imprez

Obsługa imprez to domena wyspecjalizowanych firm, organizacja i obsługa imprez spotkań szczególnie tych profesjonalnych koncertów konferencji kongresów szkoleń spotkań biznesowych oraz imprez masowych wymaga doskonałej organizacji i w tym właśnie specjalizują się  firmy eventowe, które zajmują się nie tylko przygotowaniem całej imprezy, ale również fachową obsługą podczas jej trwania.

Continue reading

Andrzejki 2011

Andrzejki  wspaniały wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja. To czas zabawy, najczęściej w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Odrobina magii, tajemniczości, a przy tym ogrom śmiechu – tak najczęściej wyglądają andrzejki w polskich domach.

Andrzejki organizowane są także w hotelach, pensjonatach i restauracjach – w tych miejscach oprawa zabawy jest zawsze wyjątkowa, tak jak menu i muzyka. Dodatkowym atutem imprezy jest cena, która jest stosunkowo niska porównując z opłatą za zabawę sylwestrową. Z wyżywieniem i oprawą muzyczną możemy bawić się już od 80 zł za osobę  wzwyż. Przeciętnie koszt wynosi od 120 do 150 zł za osobę.

Polecamy szalone zabawy andrzejkowe – oto gotowe propozycje –imprezy andrzejkowe.

Życzymy wspaniałej zabawy i dużo radości.