Tag Archives: event

Oś czasu planowania wydarzeń, imprez, eventów.

Kiedy planujesz wydarzenie, – event, niezwykle ważne jest, aby mieć dużo czasu oraz doskonale go zorganizować, zaplanować. Doskonałym sposobem na utrzymanie planu organizacji wydarzenia i skupienie się jest stworzenie harmonogramu planowania wydarzeń. Jeśli masz harmonogram planowania wydarzeń, będziesz w stanie pozostać na dobrej drodze i zorganizować się, aby uniknąć przytłoczenia.

Continue reading

miejsca na imprezy wigilijne

Szukasz dobrego miejsca na imprezę integracyjną, wigilię firmową lub spotkanie świąteczne?

Spotkania wigilie firmowe to metoda na dodatkową integrację i wzbudzenie pozytywnej atmosfery w firmie. Często są organizowane spotkania świąteczne w formie wspólnego wyjścia do restauracji – oczywiście na koszt pracodawcy. Ta forma spotkania, imprezy firmowej z powodu  łatwej organizacji oraz silnie prowadzony marketing hoteli restauracji, stał się bardzo popularny.

Continue reading

Obsługa imprez

Obsługa imprez to domena wyspecjalizowanych firm, organizacja i obsługa imprez spotkań szczególnie tych profesjonalnych koncertów konferencji kongresów szkoleń spotkań biznesowych oraz imprez masowych wymaga doskonałej organizacji i w tym właśnie specjalizują się  firmy eventowe, które zajmują się nie tylko przygotowaniem całej imprezy, ale również fachową obsługą podczas jej trwania.

Continue reading