Oś czasu planowania wydarzeń, imprez, eventów.

Kiedy planujesz wydarzenie, – event, niezwykle ważne jest, aby mieć dużo czasu oraz doskonale go zorganizować, zaplanować. Doskonałym sposobem na utrzymanie planu organizacji wydarzenia i skupienie się jest stworzenie harmonogramu planowania wydarzeń. Jeśli masz harmonogram planowania wydarzeń, będziesz w stanie pozostać na dobrej drodze i zorganizować się, aby uniknąć przytłoczenia.

 

Poniżej sugerowany harmonogram planowania eventów, ale będziesz musiał ocenić oś czasu i dostosować ją do własnego wydarzenia, ponieważ każde wydarzenie jest inne.

Organizacja eventów – http://www.prasa24h.pl/informacje/organizacja-imprez – organizacja imprez ciekawostki, porady.

Oś czasu planowania eventów – wydarzeń, imprez.

  • Na 9 miesięcy – wybierz temat imprezy i stwórz swój budżet na wydarzenia.
  • 8 miesięcy – zarezerwuj miejsce i stwórz listę gości
  • 7 miesięcy – zatrudnij planistę, jeśli chcesz
  • 6 miesięcy – utwórz stronę wydarzenia, stronę na Facebooku i zacznij promować
  • 5 miesięcy – rozpocznij wyszukiwanie rozrywki i produkcji imprez, zarezerwuj blok hoteli lub zabezpiecz specjalną stawkę hotelu dla gości, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • 4 miesiące – zatrudnij zespół ds. Produkcji eventów i usługi rozrywkowe
  • 3 miesiące – zarezerwuj catering i kwiaciarnię
  • 2 miesiące – dotknij ponownie bazy wszystkich dostawców. To jest czas, aby upewnić się, że wszystkie twoje pytania zostaną udzielone. Nie ważne jak duży lub mały.
  • 1 miesiąc przed – utwórz harmonogram wydarzeń z dnia na dzień, sfinalizuj potrzeby produkcyjne, kwiaty i menu cateringowe oraz szczegóły z innymi dostawcami.

Jeśli zastosujesz się do tego harmonogramu planowania wydarzeń lub stworzysz na jego podstawie własny, będziesz na dobrej drodze do sprawnego procesu planowania. Bądź na dobrej drodze i trzymaj swoją oś czasu w pobliżu. Jeśli zastosujesz się do tej wskazówki, Twój proces planowania wydarzeń będzie bezstresowy i znacznie bardziej przyjemny!

 

Inne ciekawe informacja porady dla organizatorów imprez – http://www.organizatorzyimprez.pl/artykuly.html

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam