Miejsca na imprezy – hale targowe

W naszym kraju funkcjonuje coraz więcej kompleksów targowo-wystawienniczych przystosowanych do imprez o najróżniejszym charakterze: konferencji, targów, wystaw czy koncertów. Przedstawiamy trzy z nich.

Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze to nowoczesny kompleks o łącznej powierzchni 16.499 m2 położony w północnej części miasta, w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Przestrzeń wystawienniczą (11.000 m2) można podzielić na trzy niezależne segmenty za pomocą elektrycznych ścian mobilnych. Obiekt posiada cztery sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 720 osób. Ciekawostką jest wystrój sal utrzymany w konwencji 4 pór roku. Główne wejście do Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego jest wyposażone w najnowsze instalacje, sprzęty i urządzenia technologiczne, m. in. system kontroli dostępu oraz system biletowania. Nad wejściem głównym znajduje się natomiast przestronne Lobby o powierzchni 380m².

Centrum Kongresowe Targi Kielce e-konferencje.plW województwie świętokrzyskim na pierwszy plan, jeśli chodzi o hale wystawiennicze wysuwa się Centrum Kongresowe Targi Kielce. Na jego terenie znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych, ogromna hala widowiskowo-estradowa na 4500 osób, wielofunkcyjne foyer czy centrum prasowe. Interesującym motywem obiektu położonego w sercu Gór Świętokrzyskich jest sala konferencyjno-bankietowa w 57- metrowej wieży widokowej.

hala-expo---d-al-politechniki-4Jednym z najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Łodzi jest kompleks EXPO-Łódź o łącznej powierzchni 13000 m². Na jego terenie znajduje się aula na 480 osób wyposażona w profesjonalny system nagłośnieniowy i sprzęt do tłumaczeń symultanicznych czy hala wystawiennicza dla 2600 osób. Na terenie kompleksu wydzielono parking na 200 samochodów oraz autobusów.

Prezentacje hal targowych z naszego kraju można znaleźć pod tym linkiem:
http://www.e-konferencje.pl/obiekty/typ_hale-targowe/

 

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam