Gokarty w Warszawie

W Warszawie nie brakuje ciekawych miejsc na imprezy, a jednym z nich jest centrum kartingowo – biznesowe Legia Racing Club w części galeryjnej C.H. Blue City. Klub gokartowy, który działa pod szyldem Legii Warszawa jest świetnym miejscem zarówno na randkę, imprezę z rodziną, w gronie znajomych, urodziny, jak i na spotkanie firmowe czy profesjonalną konferencję.

6Tor kartingowy położony na poziomie +3 w C.H. Blue City znakomicie oddaje klimat toru wyścigowego oraz zawodów sportowych. Wrażenie robi profesjonalny sprzęt, na przykład system pomiaru czasu SMS Timing, stosowany na najlepszych torach kartingowych świata. Gokarty posiadają natomiast silniki HONDA GX 200, 6,5 KM, i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz wygody jazdy. Zapewnia to między innymi Head System, czyli system zderzaka chroniącego kierowcę przed bezpośrednimi skutkami uderzenia.

Legia Racing Club ma ambicje być nie tylko miejscem rozrywki, ale też profesjonalnym centrum konferencyjnym. Do dyspozycji klientów biznesowych są dwie sale szkoleniowo-konferencyjne (90m2 i 105m2), które po połączeniu mogą pomieścić nawet 150 osób. Można też skorzystać z pomocy
event managerów którzy udanie włączą rywalizację na torze w każdą imprezę firmową. Organizacja konferencji i szkoleń w Legia Racing Club cieszy się zainteresowaniem, o czym świadczy lista firm, które skorzystały z oferty: Sony, Pepsi, Microsoft, PGNiG, PZU, Canon, Samsung, Lg, Allegro, Obi czy Plus.

Warto dodać, że w Legia Racing Club funkcjonuje kino 5d, w którym do wyboru jest aż 16 różnych filmów. Fani warszawskiego klubu mogą też kupić pamiątki i gadżety w Oficjalnym Sklepie Kibica Legii Warszawa „Fan Corner”, który mieści się przed wejściem do Legia Racing Club na 3 poziomie centrum handlowego Blue City.

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam