Miejsca na imprezy na 1000 miejsc

Przedstawiamy Państwu trzy obiekty w Polsce, które umożliwiają przeprowadzenie eventu na 1000 osób.


Audytorium Maximum

Centrum Kongresowe Ossa położone jest na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych, zaledwie 60 km od Warszawy i Łodzi. Obiekt jest świetnym miejscem na organizację dużych spotkań i eventów, gdyż  powierzchnia wystawiennicza wynosi 3500 m2. W największej sali Audytorium Maximum jest miejsce na 1600 osób. Warto wspomnieć również o 23-hektarowym terenie wokół hotelu, który doskonale sprawdza się przy organizacji imprez integracyjnych, bankietów. Istnieje także możliwość ustawienia namiotu o powierzchni 3000m2. Hotel dysponuje 522 pokojami, co pozwala zakwaterować jednocześnie około 1200 osób.

Dziedziniec

Dziedziniec to idealne miejsce na imprezy dla osób zafascynowanych „magią” dawnego zamku krzyżackiego z XIV-wieku. W zabytkowym obiekcie mieści się obecnie Hotel Zamek Ryn, a zadaszony dziedziniec jest największy w Polsce.  Jego powierzchnia (900m2) pozwala zorganizować event nawet do 1000 osób. Na dziedzińcu zamkowym bardzo często mają miejsce takie  wydarzenia jak premiery nowych marek, pokazy samochodów, rewie mody, konferencje, jak i wielkie koncerty. Warto dodać o wspaniałym otoczeniu Zamku, które oferuje ciekawe szlaki turystyczne, np. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Więcej informacji o konferencjach na zamkach znajdą Państwo tutaj.

Sala Główna
Sala Główna jest największą salą w Restauracji Filharmonia, która mieści się w budynku Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance w Gdańsku. Obiekt zlokalizowany nad samym brzegiem Motławy charakteryzuje się wyjątkowym wystrojem, który jest połączeniem neogotyckiej architektury dawnej elektrociepłowni i eleganckiej restauracji.
Sala Główna w Restauracji Filharmonia umożliwia organizacje wydarzeń takich jak szkolenia, konferencje, sympozja, zjazdy nawet dla 1000 osób. Pomieszczenie wyposażone jest w najnowszej generacji sprzęt multimedialny.

Polecamy pełne prezentacje wymienionych obiektów w serwisie http://www.e-konferencje.pl/miejsca/

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam