Gdzie na imprezę w Warszawie?

Przedstawiamy Państwu dwa eleganckie i stylowe miejsca, w których można zorganizować profesjonalną imprezę biznesową, rodzinną czy też w gronie znajomych: Hotel Polonia Palace i Pałacyk Otrębusy.

Polonia Palace

Położony w centrum miasta Polonia Palace jest obok Bristolu najstarszym hotelem w Warszawie. Swoją działalność rozpoczął 14 lipca 1913 roku i z miejsca stał się luksusowym i chętnie odwiedzanym obiektem, oferował na przykład takie udogodnienia jak zimna i ciepła woda w każdym pokoju, centralne ogrzewanie czy telefony. Hotel od lat znany jest więc z profesjonalnej obsługi i znakomitych warunków do organizacji imprez biznesowych. 8 sal o łącznej powierzchni 525m2 (m. in. Chicago, Toronto, Wilno, Buenos Aires, Lwów) jest wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Największą uwagę przykuwa jednak Sala Balowa „Ludwikowska” która jest przeznaczona do organizacji koncertów, bankietów czy innych przyjęć. Zmieści się w niej 120 osób, w pomieszczeniu jest parkiet taneczny oraz odpowiedni sprzęt nagłaśniający.

Tutaj można dowiedzieć się więcej o ofercie Polonia Palace: http://www.konferencyjne.pl/obiekt/hotel-polonia-palace/660/

Pałacyk Otrębusy
Pałacyk jest miejscem wprost stworzonym do organizacji imprez różnego rodzaju: wesel, firmowych wigilii, bankietów, studniówek, konferencji czy spotkań biznesowych. Atutem tego obiektu zlokalizowanego tuż pod Warszawą jest nie tylko niebanalna architektura, piękne klasyczne wnętrza, smaczna kuchnia czy profesjonalna obsługa, ale i otoczenie przyrody. Przestronny ogród z piękną funkcjonalną altaną podczas ciepłych dni stwarza ciekawe możliwości organizacji imprez plenerowych, na przykład pikników czy grillów firmowych.

Zapraszamy pod ten link, by dowiedzieć się więcej o ofercie Pałacyku Otrębusy

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam