Polecane sale konferencyjne na jesień 2014

Gorące lato przyczynia się do tego, że trudno zmotywować się do pracy oraz jakiekolwiek wysiłku. Niedługo nadejdzie jesień, a co za tym idzie sezon konferencyjny ruszy w pełni. Z tego powodu już dziś prezentujemy polecane sale konferencyjne na jesień 2014.

Korona Park Klewinowo

Korona Park mieści się w otoczeniu malowniczych krajobrazów Podlasia, kilkanaście kilometrów od Białegostoku. Obiekt ten proponuje nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, w których mogą odbywać się spotkania nawet dla 160 osób. Trzy klimatyzowane pomieszczenia różnią się między sobą stylem, a także rozmiarem, dzięki czemu można zorganizować w nich zarówno duże konferencje jak również mniejsze szkolenia czy też prezentacje. Każda sala posiada profesjonalny sprzęt taki jak projektor, ekran, tablicę flipchart, zestaw nagłaśniający, internet. Obiekt znajdujący się w miejscowości Klewinowo proponuje 18 komfortowych oraz stylowych pokoi jedno, dwu i trzyosobowych.

Tamarynowa Osada

To jeden z najlepszych obiektów noclegowych o charakterze wiejskim w Wielkopolsce, ośrodek ten należy również do europejskiej sieci „Dziedzictwa Kulinarnego”. O jego wyjątkowości świadczy przede wszystkim lokalizacja w przepięknej okolicy nad jeziorem, na pograniczu dwóch Parków Krajobrazowych oraz w pobliżu wielu punktów widokowych. Goście Tamarynowej Osady mają do dyspozycji między innymi: dwa obozowiska imprezowo-plenerowe, miejsce na ognisko dla 50 osób oraz stoły biesiadno – grillowe. Wyjątkową atrakcją proponowaną przez ośrodek są jazdy konne w stylu western i spacery w siodle pięknymi szlakami krajobrazowymi. Salon bankietowo – konferencyjny wyposażony w profesjonalny sprzęt audio–video pozwalazorganizować imprezy i spotkania biznesowe do 30 osób.

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota znajduje się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 B.Ten warszawski obiekt oddaje do dyspozycji 9 funkcjonalnie zaaranżowanych i w pełni wyposażonych sal szkoleniowych, Chill Room oraz nowoczesny Event Room. To wielofunkcyjna sala eventowa mogąca pomieścić do 150 osób, w której uwagę zwraca plazma o wielkości 103″, rozmieszczone na bocznych ścianach monitory czy zaawansowany system nagłośnienia BOSE. Centrum Szkoleniowe Adgar Plaza uszykował już pakiety jesienne na konferencje i szkolenia, dlatego też warto zainteresować się ofertą tego obiektu.

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam