Miejsce na szkolenia firmowe

W biznesie, aby być na topie, stale trzeba być na bieżąco z nowościami i informacjami z branży. Nie jest tajemnicom iż każda dobrze prosperująca firma swój sukces zawdzięcza odpowiednio wykwalifikowanej kadrze, doskonałe o tym wiedzą przedsiębiorstwa, które aby nie wypaść z rynku, nieustanie inwestują w dokształcanie pracowników, wysyłając ich na organizowane szkolenia, konferencje oraz sympozja, po czym pracownicy wędzę i umiejętności uzyskane na szkoleniu wykorzystują w pracy i w ten sposób wpływają na jej sukces oraz wzmacniają pozycje przedsiębiorstwa na rynku.

Odpowiednim miejscem na organizowanie szkolenia są hotele położone w sąsiedztwie jezior i lasów, tak aby zapewnić uczestnikom szkolenia cisze i spokój, która sprzyjają nauki. Takie obiekty hotelowe są doskonałe przygotowane na wizytę uczestników szkolenia czy konferencji mają doskonałe wyposażone sale w niezbędny sprzęt konferencyjny: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, ekran, flipchart, papier, flamastry a wszystko to po to aby firma szkoleniowa oraz uczestnicy szkolenia mieli zapewniony całkowity komfort do pracy i nauki.

Serwis www.e-konferencje.pl poleca sale szkoleniowe w hotelach gdzie wśród jezior i lasów można się oddać nauce.

Hotel Zamek Ryn to czterogwiazdkowy hotel to dbający o swoje tradycje zamek krzyżacki z XIV-wieku. Stanowi on zabytek wysokiej klasy, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. Wyrafinowana architektura przenika się tu z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Mając ugruntowaną markę wśród obiektów kongresowych, możemy poszczycić się długą listą zrealizowanych wydarzeń o różnej skali wielkości. „Zamek Ryn” wybierany jest zarówno przez managerów małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizatorów wielkich konferencji naukowych, spotkań dyplomatycznych oraz szkoleń biznesowych największych polskich korporacji.

Hotel NARVIL Conference & Spa jest obiektem konferencyjnym położonym w Serocku, który znajduje się wśród lasów nad rzeką Narew. Jest doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji dla gości szukających miejsca gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend z rodziną oraz zrelaksować się w centrum SPA. Czterogwiazdkowy Hotel Narvil posiada 332 pokoje, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe, a w tym: klub nocny, dyskotekę, kręgielnię, basen, squash, miejsca zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Największa sala konferencyjna (blisko 1650 m²) może pomieścić ok. 1200 osób w układzie bankietowym.

Zalesie Mazury Active Spa to ośrodek konferencyjny Wellness & Spa w centrum Warmii i Mazur. Położony jest jedyne 18km od Olsztyna- doskonała lokalizacja pozwala dojechać na nas w 3 godziny z Warszawy i 2,5 godziny z Trójmiasta.

Organizacja firmowej imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia w Zalesiu to czysta przyjemność.

Posiadamy 6 letnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń dla Klientów biznesowych, firm i instytucji z terenu całego kraju. Byli już u nas Ci najwięksi jak również i Ci najmniejsi – każdy bez względu na rozmiar firmy jest traktowany przez nas w sposób profesjonalny. Posiadamy 5 komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych, w których możliwe jest zorganizowanie zarówno małego spotkania biznesowego jak też dużej konferencji dla 200 osób.

Szkolenia to nie tylko spotkania wyszukanej grupy ludzi z danej branży biznesowej w celu przekazania określonych informacji i najnowszych osiągnięć. Coraz częściej tego typu spotkania są wykorzystywane do celów integracyjnych. Zadanie takich wydarzeń jest stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń, przedstawienia problemów oraz sposobów ich rozwiązywania co jeszcze bardziej wpływa pozytywnie na sukces rynkowy firmy.

 

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam