Bal karnawałowy 2014

discoPolacy uchodzą za społeczeństwo ponure, nie zmienia to jednak faktu, że do zabawy w czasie karnawału podchodzimy z dużą ochotą. W tym czasie jesteśmy skłonni nawet przebrać się na bal tematyczny, bądź skusić się przynajmniej na maskę.  Bal sylwestrowy to ogromny wydatek, dlatego nie każdy może pozwolić sobie na udział w hucznym witaniu nowego roku. Koszt za udział w balu sylwestrowym w tym roku to spory wydatek, przeciętna cena wynosiła 340 – 360 zł za parę, jednak nie brakowało także ofert, gdzie cena za osobę wynosiła 500 zł. Gdy do tego doliczymy cenę za suknię, buty, fryzurę i makijaż kwota za udział w takim balu spokojnie może przekroczyć 1000 zł.

Koszt balu karnawałowego jest sporo niższy i nie brakuje ofert, gdzie za jedną osobę trzeba zapłacić 100zł. Na bal karnawałowy nie przygotowujemy się tak pieczołowicie jak na sylwestra, dlatego nie czujemy aż tak dużej presji, aby kupić nową suknię czy koniecznie iść do fryzjera.

Wiele ciekawych propozycji znajdziemy pod tym linkiem. Bal karnawałowy w Warszawie czy w Poznaniu, a może w górach? Warto poszperać na tej stronie www, aby znaleźć coś najlepszego dla siebie.

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam