Grudzień miesiącem imprez firmowych

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego wzrasta zainteresowanie pakietami na imprezy firmowe. Hotele mają już jednak od dawna gotową ofertę, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Świąteczne imprezy firmowe to w wielu przedsiębiorstwach czy instytucjach wręcz standard. Koniec roku to czas, w którym można trochę odpocząć od nawału obowiązków, ale też czas podsumowań czy wyróżnień. Często więc konferencje łączone są z imprezą integracyjną, wręczeniem nagród czy premii – taka forma traktowania pracowników jest też formą mobilizacji przed nowym rokiem, w którym znów będzie trzeba wejść na wysokie obroty.

Miejscem imprezy biznesowej może być siedziba firmy, ale każdy przyzna, że to nie to samo, co pobyt w jakimś fajnym miejscu czy obiekcie. Zwłaszcza że hotele oferują wiele atrakcji dla uczestników konferencji, często sformułowanych w postaci różnych pakietów. W sezonie zimowym oczywiście największą popularnością cieszą się oferty związane z wypoczynkiem w górach – w Karpaczu, Zakopanem czy Szklarskiej Porębie. Polecamy filmik, w którym prezentowane są obiekty konferencyjne w górach:

Oprócz typowych atrakcji związanych z jazdą na nartach, wyprawami w góry, nowoczesne hotele oferują świetne wyposażenie w postaci basenu, jacuzzi, sauny, kręgielni, dyskoteki czy siłowni – możliwości jest więc bardzo wiele, jeśli chodzi o aranżowanie wolnego czasu. Oferty specjalne hoteli można przeglądać w serwisie www.e-konferencje.pl – tam m. in. wigilie, bale andrzejkowe czy mikołajki dla firm a także pakiety konferencyjne.

Polska to nie tylko góry, dlatego warto zwrócić uwagę również na oferty pakietów dla firm obiektów z innych części naszego kraju, W serwisie www.e-konferencje.pl znaleźć można wiele ciekawych propozycji z Warszawy, Trójmiasta, Poznania czy Krakowa.

grafika: sxc.hu

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam