Ośrodki szkoleniowe w Gdańsku

Wyjątkowy charakter Gdańska przyciąga do tego miasta wielu turystów, ale także i klientów biznesowych. Dobrym połączeniem pracy z wypoczynkiem są bowiem szkolenia nad morzem, dlatego firmy z całej Polski chętnie przyjeżdżają do Gdańska.

W Gdańsku znajduje się jedno z nowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w całej Europie – AMBEREXPO. Centrum umożliwia organizację szkoleń, konferencji i wszelkich innych wydarzeń gospodarczych czy kulturalnych. Wyposażenie zadowoli każdego klienta, podobnie zresztą jak dostępna przestrzeń biznesowa, na którą składają się hale wystawiennicze, sale konferencyjne, biura, strefa VIP czy centrum prasowe. Kompleks AMBEREXPO łatwo zlokalizować na mapie miasta, gdyż znajduje się w pobliżu charakterystycznego stadionu PGE Arena Gdańsk.

Hotel SCANDIC położony jest w centrum Gdańska, w sąsiedztwie malowniczej Starówki. Dla firm spoza Trójmiasta może więc stanowić świetną bazę wypadowa do poznawania licznych uroków Gdańska. Sam hotel posiada natomiast nowoczesne sale szkoleniowe z wyposażeniem, takim jak ekrany, tablice suchościeralne, flipcharty czy bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości hotelu są też 143 pokoje, restauracja, bar.

Ciekawym obiektem na szkolenia nad morzem jest zabytkowy Dom Muzyka, gdzie znajduje się sala szkoleniowa. W pozostałych budynkach Akademii Muzycznej mieści się 7 innych sal koncertowo – konferencyjnych. Połączenie audiowizualne sal umożliwia przeprowadzenie spotkania nawet dla 1000 osób, które mogą być też transmitowane bezpośrednio on-line.

Obiekty w Gdańsku na szkolenia można znaleźć w www.szkolenia24h.pl, który jest jednym z największych serwisów szkoleniowych w Polsce. Szkolenia i kursy z całej Polski, w tym szkolenia dla firm, szkolenia darmowe, kursy zawodowe i wiele innych. Zapraszamy

Szkolenia w Gdańsku – sprawdź ten link.

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam