Imprezy z gwiazdami

W tym roku do Polski przyjadą kolejne gwiazdy muzyki, znane na całym świecie -między innymi Coldplay, Madonna, Marilyn Manson czy Roxette.

Madonna od wielu lat utrzymuje się na topie – nagrywa płyty, z powodzeniem gra w filmach i z pewnością należy do najbardziej rozpoznawanych muzyków na świecie. Polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć ją na żywo w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Koncert odbędzie się w ramach trasy Madonna World Tour 2012.

Kolejna z gwiazd to kontrowersyjny Marylin Manson – każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką, słyszał o Mansonie. Swój pseudonim zaczerpnął od dwóch kontrowersyjnych postaci – Marylin Monore oraz seryjnego mordercy Charlesa Mansona. W połączeniu ze skandalicznym wizerunkiem przyniosło mu to złą sławę, jednak ma szerokie grono oddanych fanów. Wielu z nich z pewnością wybierze się do warszawskiej stodoły na koncert Mansona, który odbędzie się 14 lipca w klubie Stodoła.

Także w Warszawie, zagra brytyjska grupa rockowa Coldplay. Ostatni album zatytułowany jest Mylo Xyloto i zawiera 14 utworów. W jednym z nich Coldplay występuję wspólnie z Rihanna, która sama niedawno śpiewała przed polską publicznością. Imprezy z udziałem brytyjskich muzyków zawsze cieszą się sporą popularnością, teraz z pewnością będzie podobnie.

W nowoczesnej hali Ergo Arena zagra zespół Roxette, znany z takich hitów jak „Listen to Your Heart” czy „How Do You Do!”. Koncert legendarnego duetu 24 lipca.

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam