Mikorzyn – doskonałe miejsce na imprezy!

Wiedzą o tym doskonale mieszkańcy pobliskiego Konina jak i całego województwa wielkopolskiego. Przekonuje się o tym także gwiazda muzyki – Michał Wiśniewski wraz z partnerką. 

Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner chcą, aby wesele odbyło się właśnie w Mikorzynie. Para zamierzają się pobrać 28 lipca.

To będzie wielkie przyjęcie, bo wokalista „Ich Troje” zamierza zaprosić nawet 800 osób! Wśród gości będą bliscy i rodzina, ale także ludzie ze świata showbiznesu: sportowcy, aktorzy, piosenkarze.

Hotel Wityng  to właśnie ten obiekt będzie miejscem tego wielkiego wydarzenia. Sam hotel doskonale sprawdza się w roli obiektu na wypoczynek, eventy, czy spotkania biznesowe. Hotel Wityng wkomponowany jest w malowniczą scenerię jezior Wielkopolski. Warto zapoznać się bliżej z ofertą i możliwościami hotelu.
W niedalekiej odległości od miejsca wesela Wiśniewskiego znajduje się dwie równie ciekawe miejscowości, a mianowicie Ślesin oraz dobrze znany Licheń. Ślesin to miejscowość typowo wypoczynkowa, ciesząca się sporą popularnością w czasie wakacji. Przykładowe hotele w tych okolicach – Hotel Magda, Hotel Moran w Powidzu.

 

Źródło grafiki: Wikipedia (użytkownik Pjahr)

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protected by WP Anti Spam